Spor

Isparta Spor başkanı Gültekin Özdemir yeniden adaylığını açıkladı


Isparta 32 Spor Kulüp Başkanı Gültekin Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 13 Haziran’da gerçekleştirilecek Olağanüstü Kongrede tekrar başkanlığa aday olduğunu belirterek, “Şükrü Başkanımın söylemi bana emirdir” dedi.

featured


Isparta Spor başkanı Gültekin Özdemir yeniden adaylığını açıkladı

ISPARTA-BHA

Isparta 32 Spor Kulüp Başkanı Gültekin Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 13 Haziran’da gerçekleştirilecek Olağanüstü Kongrede tekrar başkanlığa aday olduğunu söyledi.

Özdemir, seçim dönemi büyük vaatlerde bulunanların bugün ortada olmadığını belirterek, Isparta’yı en az iddia edenler kadar sevdiğini ve Ispartalı olduğunu dile getirdi. Ayrıca, ertelenen genel kurul sonrası Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ile yaptığı görüşmede, Başdeğirmen’in kendisinin yeni yönetimin başında tekrar yer alması gerektiğini söylediğini aktardı. Özdemir, önümüzdeki hafta yapılacak kongrede daha güçlü bir yönetimle  Isparta 32 Spor Kulübü Başkanlığı’na aday olduğunu ilan etti. Yönetim kuruluyla birlikte bu zorlu görevi layıkıyla yerine getirmek için ellerinden geleni yapacaklarını ve  Isparta 32 Spor’un kazanmasını dilediklerini ifade etti.

Isparta Spor başkanı Gültekin Özdemir yeniden adaylığını açıkladı

# açıkladı # adaylığını # başkanı # Gültekin # Isparta # Özdemir # Spor # yeniden


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu