ManşetSpor

Masterler ve Bölge Hastanesi maçında kazanan dostluk oldu

Van'ın efsane futbolcularından oluşan Van Masterler ile Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımı önceki gün Gençlikspor ilçe sahasında özel maçta karşı karşıya geldi. Keyifli anlara sahne olan karşılamada Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi güçlü rakibi karşısında 5-4'lük skorla galip ayrıldı.


Van Masterler Derneği Kurucu başkanlığını ve takım kaptanlığını Vanspor’un efsane kaptanlarından Zeki Yılmaz’ın yaptığı, kurulduğu günden bugüne başta Van futboluna sağladığı katkıların yanı sıra her yıl geleneksel olarak katıldığı uluslararası futbol turnuvalarında Van’ı başarıyla temsil eden Van Masterler önceki gün özel maçta Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımı ile dostluk maçı yaptı.

“Kazanan her zaman ki, gibi dostluk oldu.”

Gençlikspor ilçe sahasında oynanan müsabakaya kalede ilk yarı Cihan ikinci yarı ise Oktay Aksoy’la başlayan Van Masterler’de Zeki Yılmaz, Emre Güray, Fahri Baştürk, Alkan Ayhan, Çetin Berge, Meriç Harman, Volkan Bilginoğlu, Çetin Yacan, Doğukan Bilginoğlu, Yusuf Kuşçi, Ufuk, Serhat, Yakup ve Rıdvan Can forma giydi.

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr Remzi Sarıkaya’nın takım kaptanı olarak forma giydiği maçın kadrosunda ise kalede Şahin Alkan, Mesut Kaya, Kamuran Yalçın, Nurullah Çetin, Gökhan Asanatuci, Ozan Çakı, İhsan Ertaş, Uras Elmas, Ersin Şen, Mahmut Türk, Doğan Durak, Harun Kanat ve Yusuf Gürgan forma giyen isimler oldu.

Yılmaz; “ilin spor’una katkı sunmaya devam edeceğiz”

Maç sonu açıklamalarda bulunan Van Masterler Derneğ Başkanı Zeki Yılmaz, maçı değerlendirdi;” İki takımıda sergilemiş oldukları güzel futboldan dolayı tebrik ediyorum. Centilmenlik havasında geçen keyifli bir maç oldu. Öncelikle Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sayın Doç. Dr. Remzi Sarıkaya başta olmak üzere tüm arkadaşları tebrik ediyoruz. Güzel bir performans sergilediler. Van Masterler olarak, ilin spor’una katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Sarıkaya; “Masterler takımının tüm oyuncularını tebrik ediyorum”

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sayın Doç. Dr. Remzi Sarıkaya ise, keyifli bir maç oldu. Bu maçın kazananı dostluk olduğunu ifade ederek, Van Masterler derneği başkanı aynı zamanda Van futbolunun efsane kaptanı Zeki Yılmaz ve önemli emektar futbolculardan oluşan Van Masterler takımının tüm oyuncularını tebrik ediyorum. Güzel ve keyifli bir maç oynadık takım halinde büyük keyif aldık. Herkesin ayağına sağlık” dedi.

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktor ve personelllerinden oluşan takımı adına galibiyet getiren golleri Nurullah Çetin, Remzi Sarıkaya, Yusuf Gürgan, Harun Kanat ve Ozan Çakı’dan geldi.

Van Masterler ise,. Kaptan Zeki Yılmaz (2) Fahri Baştürk ve Alkan Ayhan’dan geldi.

Dostluk havasında geçen maçın ardından iki takım oyuncuları birbirlerini tebrik ederek, sahadan ayrıldılar.

Star Van Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu