Manşet

Olgun ailesinin mutlu günü

ZEOR Media Genel Yayın Yönetmeni Orhan Olgun'un kızı Eda Olgun, Ümit Akın ile hayatını birleştirdi. Çiftin görkemli düğün töreni, Villa Park Düğün Salonu'nda gerçekleşti. Olgun ailesinin bu mutlu gününde sevdikleri onları yalnız bırakmadı.


ZEOR Media Genel Yayın Yönetmeni Orhan Olgun’un kızı Eda Olgun, Ümit Akın ile görkemli bir düğün hayatlarını birleştirdi.
ZEOR Media Genel Yayın Yönetmeni Orhan Olgun’un kızı Eda Olgun, Ümit Akın ile hayatını birleştirdi. Çiftin görkemli düğün töreni, Villa Park Düğün Salonu’nda gerçekleşti. Olgun ailesinin bu mutlu gününde sevdikleri onları yalnız bırakmadı.
Görkemli Düğün Töreni
Villa Park Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün törenine iş, siyaset ve sivil toplum dünyasından birçok önemli isim katıldı. Şık dekorasyon ve özenle hazırlanmış detaylar, düğünün ihtişamını yansıttı. Eda Olgun ve Ümit Akın, konukların alkışları eşliğinde salona girerken büyük bir coşku yaşandı.

Seçkin Konuklar
Düğüne katılan isimler arasında, Doğu Şirketler Grubu ve (VATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu, Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, CHP Eski Van İl Başkanı Mehmet Kurukçu, Vanlı iş insanı İlhami Çakırtaş, Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık yer aldı. Ayrıca, çeşitli dernek başkanları, sivil toplum kuruluşu yetkilileri ve aile yakınları da bu özel günde çifti yalnız bırakmadı.
Düğün Töreni Detayları
Düğün, Eda Olgun ve Ümit Akın’ın romantik dansı ile başladı. Ardından konuklar, çiftin mutluluğunu paylaşmak için pistte yerlerini aldı. Misafirlere sunulan zengin menü ve kaliteli hizmet, davetlilerin memnuniyetini sağladı. Müzik ve eğlencenin gece boyunca devam ettiği düğünde, konuklar doyasıya eğlendi.
Olgun Ailesinin Gurur ve Sevinci
Orhan Olgun, kızı Eda Olgun’un bu mutlu gününde duygusal anlar yaşadı. Yaptığı konuşmada, düğüne katılan herkese teşekkür eden Olgun, kızının ve damadının mutluluğunun kendisi için çok değerli olduğunu ifade etti. Aile büyükleri ve akrabalar da bu özel anlarda çifti yalnız bırakmayarak mutluluklarını paylaştılar.
Star Van Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu