Manşet

Emekliler Şifayı Lokman Hekim ve Hayat Hastanesi’nde bulacak

Tüm Emekliler Derneği Van Şubesi ile Lokman Hekim ve Hayat Hastanesi arasında emeklilerin sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanmaları için 1 yıllık sözleşme imzalandı. Tüm Emekliler Derneği'ne bağlı emekliler ve aileleri bundan böyle Lokman Hekim ve Hayat Hastanesi'nde sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanacak.


Vansesi Gazetesi’nden Burhan Ergin’in haberine göre Tüm Emekliler Derneği Van Şubesi ile Lokman Hekim ve Hayat Hastaneleri arasında önemli bir işbirliği gerçekleşti. Üç kurum arasında imzalanan 1 yıllık sözleşme kapsamında, Tüm Emekliler Derneği’ne bağlı emekliler, aileleriyle birlikte Lokman Hekim ve Hayat Hastanesi’nde sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilecekler.
İmza törenine SGK Van İl Müdürü Abidin Göksoy, Tüm Emekliler Derneği Van Şube Başkanı Naci Şahin, Lokman Hekim Van Hastaneleri Genel Müdürü Fatih Doğan ve Hastane Müdürü Eyyüp Çölçimen katıldı. Bu anlaşma, emeklilerin sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırarak hayat kalitelerini artırmayı hedefliyor.Tüm Emekliler Derneği Van Şube Başkanı Naci Şahin yaptığı açıklamada: “Derneğimize kayıtlı emekliler, Lokman Hekim ve Hayat Van Hastanesi’nde sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilecek. Bu, emeklilerimizin sağlık harcamalarında önemli bir tasarruf sağlayacak. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.SGK Van İl Müdürü Abidin Göksoy, “Emeklilerimizin sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak için bu tür işbirlikleri çok değerli. Tüm Emekliler Derneği, Lokman Hekim ve Hayat Hastanesi arasındaki bu anlaşma, bizleri de memnun etti. Emeklilerimizin refahını artırmak için benzer çalışmaları desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Lokman Hekim Van Hastaneleri Genel Müdürü Fatih Doğan ise, “Emeklilerimizin sağlık hizmetlerinden daha ekonomik bir şekilde yararlanması için bu anlaşmayı imzaladık. Tüm Emekliler Derneği ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Emeklilerimizin hayat kalitesini yükseltmek için elimizden gelen desteği sunacağız” şeklinde konuştu.
Hastane Müdürü Eyyüp Çölçimen de, “Emeklilerimizin memnuniyetini sağlamak öncelikli hedefimiz. Bu anlaşmayla birlikte, onların sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmayı ve ekonomik açıdan desteklemeyi amaçlıyoruz. Uzun vadede daha sağlıklı bir toplum için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye ekledi.
İmzalanan sözleşme, emeklilerin Lokman Hekim ve Hayat Hastanesi’nde sağlık hizmetlerini daha uygun maliyetlerle alabilmesini sağlayacak. Bu işbirliği, emeklilerin yaşam kalitesini artırarak onların refahına katkıda bulunacak.

Emekliler ve aileleri Lokman Hekim ve Hayat Hastanesi’nde indirimli sağlık hizmetlerinden yararlanıp randevu almak için 444 99 11 iletişim numarasıyla irtibata geçebilirler.
Kaynak:Vansesi Gazetesi
Star Van Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu