Manşet

VAN’IN EĞİTİMDEKİ KALESİ BİLİM KALESİ

Yıllarca Van'da eğitim sektöründe başarılı bir şekilde hizmet veren , Vana egitim alanında ivme kazandıran Uğur kurs Eğitim Kurumu bundan sonraki süreçte Bilim Kalesi Eğitim Kurumları olarak hizmet vermeye devam edecek.Bilim Kalesi Eğitim Kurumlarında yarınımıza ışık tutacak öğrenciler liseye geçiş sınavı (LGS) ve üniversite hazırlık sınavı (YKS) ye hazırlık hizmeti alacaklardır.


Bilim Kalesi Eğitim Kurumu genel müdürü Celal Lenk Star Van Habere yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. UĞUR KURS kurumumuz 09.05.2024 tarihi itibariyle BİLİM KALESİ ÖZEL ÖĞRETİM KURSU olarak hizmete devam edecektir. Marka değişikliği 22 yıldır hizmet veren eğitim kurumumuzun eğitim anlayışını daha da ileriye taşımak için yaptığımız bir yeniliktir. BİLİM KALESİ olarak yeni eğitim öğretim dönemi hazırlıklarına başlamış olmanın heyecanı içindeyiz. Sınava hazırlıkta öncü adımlarla bugüne kadar binlerce öğrenciyi hedeflerine ulaştırmanın verdiği güç ve kişiye özgü öğretim anlayışımız ile Türkiye’deki en başarılı sınava hazırlık merkezi olmaya devam ediyoruz.
Öğrencilerimize yüz yüze eğitim verirken aynı zamanda teknolojinin destekleyici, tamamlayıcı, geliştirici özelliklerinden de faydalanıyoruz. Yapay zeka tabanlı eğitim platformumuz kurssenle” ile öğrencilerimize dijital koçluk yapıyoruz. Alanında uzman ve deneyimli akademik kadromuzun oluşturduğu içeriklerle, soru bankalarına ulaşabilen öğrencilerimiz, hedeflediği lise ya da üniversite için bir yol haritası oluşturma şansı buluyor.

Bilim Kalesi olarak öğrencilerimize sunacağımız yenilikler;
Turnike sistemi: Öğrencimiz kuruma girdiğinde kullanılacak kartlı sistem. Bu sistem ile çocuğunuzun kuruma giriş ve çıkışları aynı anda size kısa mesaj olarak bildirilecektir.
“kurssenle” (Ks) Dijital öğrenme platformumuz öğrencimiz yapay zeka tabanlı platformdan online deneme, soru çözümleri hizmetlerinden faydalanabiliyor

Kişiye Özgü Soru Bankası. Öğrencimizin girdiği deneme sınavlarından ortaya çıkan sonucuna göre eksiklerini tespit eden, bu eksikleri içeren kişiye özgü soru bankası
Öğrenci Koçluğu programı ile öğrencilerin bilişsel ve kişisel gelişim alanları takip edilerek ölçüm yapılıyor. Psikolojik danışmanlar tarafından gerçekleştirilen öğrenciye özgü çalışmalar sonucu velilere ve öğretmenlere geri bildirimler yapılıyor.
En Deneme Kulübü üyeliği kurumumuz EN DENEME KLÜBÜ Van temsilcisi olup öğrencilerimiz tamamı Türkiye geneli olan Türkiyenin seçkin yayınlarından oluşan 24 tane deneme sınavına girerler
Kariyer Kulübümüz ile öğrencilerimizin kariyer hedefleri ve becerilerine uygun şekilde yönlendirilmesini sağlıyoruz. Online üniversite tanıtım günleri ve kariyer liderleriyle söyleşiler gerçekleştiriyoruz. Gece Etütleri ile öğrencilerimiz derslerin bitişinden sonra ek soru çözümleri, ders pekiştirme çalışmalarını gece saat 21.00 kadar gerçekleştirebiliyor.
Zümre Saatleri uygulaması ile öğrencilerimiz ders saatleri dışında öğretmenlerine eksik kaldığı konularla ilgili soru sorma şansı buluyorlar.
Açık Büfe Dersleri (Eksikleri Tamamlama Programımız) ile de öğrencilerimiz bireysel ya da grup çalışmaları ile eksik kaldıkları konuları tekrar edebiliyor.
24 Haziran 2024 pazartesi günü itibarıyla yaz kurslarının başladığını ifade eden lenk kurumumuza ve eğitimimize duydukları güven için Van halkına teşekkür ederek sözlerini bitirdi.
Bilim kalesi eğitim kurumları adres: Kazım Karabekir caddesi numune Sokak Roka market üstü İpekyolu/Van
İletişim:0432 210 14 22
Star Van Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu