ManşetSpor

Kârakobra’dan anlamlı ziyaret

Kârakobra taraftarlar derneği başkanı İlhan Işık, başkan yardımcısı Emir Dinçer ve yönetimi vefat eden taraftarların mezarlarını ziyaret etti


Kârakobra taraftarlar derneği başkanı İlhan Işık, başkan yardımcısı Emir Dinçer ve beraberindeki yönetim kurulu taraftarlarla önceki gün gerçekleşen anlamlı ziyarette yaklaşık 8 yıl önce Van’da oynanan İskenderun maçı sonrası Başkale’ye dönüş yolculuğunda geçirdikleri trafik kazası sonucu hayatını kaybeden taraftarlardan Ferit Beyaz’ı Başkale ilçesinde mezarı başında andı. Aynı kazada hayatını kaybeden Fatih Çiftçi, Remzi Bozkurt’un mezarı ise Diyarbakır’da anıldı.

VEFANIN ADIDIR KARAKOBRALAR
Gerçekleşen anlamlı ziyaretin ardından sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulunan kârakobra taraftarlar derneği başkanı İlhan Işık, şu ifadelere yer verdi. Işık açıklamasında; “Tribün şehitlerimize ziyaret; 17.04.2016 tarihinde Vanspor’umuzun İskenderun Spor ile küme düşmemek adına oynadığı maçtan sonra Başkale’ye dönüş yolculuğunda trafik kazası geçiren Fatih Çiftçi, Remzi Bozkurt, Ferit Beyaz abilerimize tekrardan Allah’tan rahmet diliyoruz. Söz veriyoruz o kupa ilk size gelecek.
Ferit Beyaz abimizin mezarlığı Başkale’de, Remzi Bozkurt abimizin ise Diyarbakır Silvan’da olmasından dolayı en yakın zamanda ziyarette bulunacağız” dedi.
Star Van Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu