ManşetSpor

Vanlı Gazeteci Amedspor’un yeni yönetimine girdi!

Bu sezon ortaya koyduğu müthiş performans ile 1. Lige yükselmeyi başaran Diyarbakır temsilcisi Amed Sportif Faaliyetler (Amedspor)’de beklenen kongre gerçekleşirken Vanlı Gazeteci de yeniden Başkanlığıa seçilen Aziz Elaldı'nın yeni yönetiminde yer aldı.


Takımı 1. Lige çıkarma konusunda büyük bir başarıya imza atan mevcut Başkan Aziz Elaldı’nın yeniden aday olduğu bugünkü kongrede, Elaldı güven tazeledi. Yeni bir yönetim ile 1. Lige sıkı bir hazırlık yapan Elaldı’nın yeni yönetiminde Vanlı bir isim de yer aldı.
Uzun yıllar Van ve bölgede gazetecilik yapan Bekir Güneş, Elaldı’nın başkan olduğu 30 kişilik yeni yönetim kuruluna seçilen isimler arasında yer aldı.
Güneş, o gelişmeyi; “Amedspor’un yeni yönetiminde ben de yer alıyorum. Bizleri öneren kıymetli istişare kuruluna teşekkür teşekkür ederim. Yeniden Başkanlığa seçilen sayın Aziz Elaldı ve yönetim kurulunda yer alan bütün arkadaşları kutluyorum. Amedspor ile ilgili bugüne kadar düşündüğümüz kurumsallaşma, hafıza oluşturma ve değerleri koruma ile birlikte sportif başarı da hedefimiz olacak. Amedspor halkındır Amedspor hepimizindir. Hep birlikte sahip çıkacağız. Tebriklerini ileten herkese de şimdiden teşekkür ederim.”
Kaynak Şehrivan
Star Van Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu