Gündem

Türkiye’nin en kapsamlı ’Dijital Yayıncılık’ buluşması başlıyor

RTÜK ve TİMBİR iş birliğinde Ankara’da düzenlenecek “Türkiye Yüzyılında Dijital Yayıncılık Konferansı” ile yerel medyada dijitalleşme ele alınacak. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ve RTÜK uzmanları ile akademisyenler, gazeteciler, televizyon yayıncıları, haber ajansı ve internet medyası temsilcileri, hukukçular ve dijital yayıncılık ile pazarlama iletişimi uzmanları olmak üzere sektörün tüm paydaşlarının sunumlar gerçekleştireceği konferansta, Türkiye Yüzyılında yeni yayıncılık modelleri, yerel medyadaki dijital dönüşümde sorunlar ve örnekler ile yapay zekanın medyaya etkisi ve riskler başta olmak üzere çeşitli konular ele alınacak.

3 OTURUM DÜZENLENECEK

Türkiye Yüzyılında Dijital Medya Konferansı’nda 3 ana başlıkta oturumlar gerçekleştirilecek. Türkiye Yüzyılı’nda Dijital Medya, Yeni Yayıncılık Modelleri ve Riskleri ile Yerelde Medyanın Dijitalleşmesi: Sorunlar ve Örnekler başlıklı oturumlarda alanında uzmanlar sunumlar gerçekleştirilecek.

CP Ankara Otel’de 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü Saat 10.00’da başlayacak Türkiye Yüzyılında Dijital Yayıncılık Konferansı’nda ayrıca Belgesel Yapımcısı İsmail Kahraman tarafından Türk Basın Tarihi temalı fotoğraf sergisi de açılacak.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu