Gündem

Doğanın koynundaki Şalpazarı Millet Bahçesi büyülüyor

Doğanın koynundaki Şalpazarı Millet Bahçesi büyülüyor

Mustafa ÖZCAN / BHA—TRABZON

Geniş yeşil alanları, modern donanımları ve sunduğu sosyal olanaklarla dikkat çeken Millet Bahçesi, her yaştan insanın keyifli vakit geçirdiği bir yer haline geldi.

Çocuk oyun parkları, piknik alanları ile ailelerin hafta içi ve hafta  sonu tercih ettiği başlıca mekânlardan biri olan Şalpazarı Millet Bahçesi, ziyaretçilerine doğayla iç içe bir deneyim sunuyor.

Özellikle çocuklar, oyun parklarında eğlenceli anlar yaşarken, yetişkinler Yeşil manzarasıyla temiz havanın tadını çıkardı.

Millet Bahçesi’nin, Şalpazarı hatta Beşikdüzü ve Çevre ilçeler tarafından çok sevildiğini söyleyen Başkan Kurukız sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda: “Yöneticiliğin en güzel tarafı; Yaptığın hizmetin vatandaşlarımız tarafından benimsenmesi, kullanılması ve ilgi gösterilmesidir.

Bizim siyasetimiz hizmet siyaseti; Biz bizden sonraki nesillerde eserlerimizle anılmak isteriz, kinimizle değil. Yaptığımız ve henüz yüzde doksanı tamamlanan Millet Bahçesine gösterdiğiniz alakaya teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Kurukız önümüzdeki günlerde sosyal aktive ve etkinlilerle daha da fark edilecektir dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu