ManşetKöşe Yazıları

Bugün Play-Off Vakti

Bugün Trabzon’da zorlu bir doksan dakikaya çıkacak olan futbolcu kardeşlerime ve teknik heyetimize yürekten başarılar diliyorum.
Bir sezonun emeğinin karşılığı olan şampiyonluk için heyecanımız dinmesin, 1’nci lig umutlarımız bir başka bahara kalmasın. Vurduğumuz gol olsun.

Evet geldik zurnanın zırt dediği yere rakip 1461 Trabzonspor ligin iyi takımlarından iki takım için zorlu bir 90 dakika olacak.
Lig maçlarına göre Play-off havası farklıdır. Gününde olan takımın şansının daha fazla olduğu bir maça şahitlik yapacağız.
Trabzon’da seyircimizden yoksun oynayacağımız kritik maçta şartlar ne olursa olsun avantajlı skorla dönen taraf olmalıyız. 1’nci ligi istiyorsak ki, herkesten çok Trabzon’dan avantajlı skorla dönelim.
Peş peşe oynayacağımız zorlu play-off yarı final maçlarında ve olursa final maçlarında takımı desteklemeliyiz. Bizler futbolcu kardeşlerimize ve teknik ekibimize güvenmeliyiz.
Sezon boyunca tüm heyecanı onlar bize yaşattı.
Bugün yine heyecanımızı yine onlar belirleyecek.
Futbolcu kardeşlerime bir çağrım; Çıkın aslanlar gibi mücadele edin, rövanş için Van’a avantajlı dönün 27 Mayıs’ta Van Atatürk Şehir Stadyumu’nda o coşkuyu hep birlikte yaşayalım.
Heyecanımız dinmesin, 1’nci lig umutlarımızı bir başka bahara kalmasın. Vurduğunuz gol olsun.
Başarılar diliyorum
Kalın sağlıcakla
Star Van Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu